Donatorji vabljeni tudi v prihodnje

admin Novice

Občina Cerkno že četrto leto s pomočjo donacij zbira sredstva, ki so namenjena najmlajšim naše občine. Tako se je s pomočjo donatorjev nabralo že okoli 20 tisoč evrov. Sredstva so namenjena izključno otroškim prireditvam, festivalom ter prednovoletnemu prazničnemu obdarovanju najmlajših otrok v Cerknem in po posameznih Krajevnih skupnostih. V preteklem letu je bilo z zbranimi donacijami podprtih več 10 dogodkov. Med njimi gre omeniti uspešen festival Ála, zbirala so se sredstva za otroke staršev, ki so bili zaposleni v Celesu ter jim je bilo s temi sredstvi ter sredstvi Rdečega križa življenje nekoliko olajšano. Okoli 5 tisoč evrov je bilo namenjeno tudi za dobre može, ki so nas obiskali v decembru, na otroške obraze pričarali nasmeh in jim popestrili decembrske dni.

Tudi letos lahko podprete naš poseben sklad in nakažete donacijo za otroke na TRR Občine Cerkno, št. 01214-0100014833, sklic: 00 2013, s pripisom: za otroke.

Iskrena zahvala vsem v imenu otrok, vsem dosedanjim donatorjem ter vsem tistim, ki to še boste.